Op aanvraag
Property 56379 photo 1
Property 56379 photo 2
Property 56379 photo 3
Property 56379 photo 4
Property 56379 photo 5
Property 56379 photo 6
Property 56379 photo 7
Property 56379 photo 8
Property 56379 photo 9
Property 56379 photo 10
Property 56379 photo 11
Property 56379 photo 12
Property 56379 photo 13
Property 56379 photo 14
Property 56379 photo 15
Property 56379 photo 16

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2004
  • Jaar van renovatie: 2023
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 170 m² op het eiland Kreta. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, garage. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
35 000 € 875 €/m²
  • Objectcode 63026
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 3
Verkoop
96 000 € 3310 €/m²
  • Objectcode 63003
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
55 000 € 392 €/m²
  • Objectcode 65328
  • Gebied 140 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Huur
van 250 € /per day 3 €/m²
  • Objectcode 55858
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 2
Verkoop
215 000 € 160 000 € 800 €/m²
  • Objectcode 56203
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 6
Verkoop
210 000 € 190 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 65406
  • Gebied 190 m²
  • Kamers 6
Verkoop
45 000 € 1451 €/m²
  • Objectcode 65905
  • Gebied 31 m²
  • Kamers 2
Verkoop
170 000 € 107 000 € 930 €/m²
  • Objectcode 34747
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 52981
  • Gebied 125 m²
  • Kamers 3
Verkoop
64 000 € 457 €/m²
  • Objectcode 56971
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief