Op aanvraag
Property 56378 photo 1
Property 56378 photo 2
Property 56378 photo 3
Property 56378 photo 4
Property 56378 photo 5
Property 56378 photo 6
Property 56378 photo 7
Property 56378 photo 8
Property 56378 photo 9
Property 56378 photo 10
Property 56378 photo 11
Property 56378 photo 12
Property 56378 photo 13
Property 56378 photo 14
Property 56378 photo 15
Property 56378 photo 16
Property 56378 photo 17
Property 56378 photo 18
Property 56378 photo 19

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2004
  • Jaar van renovatie: 2023
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 170 m² op het eiland Kreta. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
85 000 € 714 €/m²
  • Objectcode 51624
  • Gebied 119 m²
  • Kamers 2
Verkoop
50 000 € 549 €/m²
  • Objectcode 56507
  • Gebied 91 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
90 000 € 1500 €/m²
  • Objectcode 59422
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
210 000 € 190 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 65406
  • Gebied 190 m²
  • Kamers 6
Verkoop
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • Objectcode 50242
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 3
Verkoop
650 000 € 3250 €/m²
  • Objectcode 36256
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
155 000 € 2066 €/m²
  • Objectcode 64993
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3
Verkoop
91 000 € 1300 €/m²
  • Objectcode 61295
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
135 000 € 128 000 € 711 €/m²
  • Objectcode 34746
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 3
Verkoop
342 000 € 2478 €/m²
  • Objectcode 57226
  • Gebied 138 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief