350 000 € 330 000 €
48 €/m²
Property 56284 photo 1
Property 56284 photo 2
Property 56284 photo 3
Property 56284 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,6 km
  • Afstand tot luchthaven: 5,5 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6800 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 43298
  • Gebied 2600 m²
  • Afstand tot de zee 416 m
Verkoop
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Objectcode 63428
  • Gebied 2672 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
342 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62759
  • Gebied 15570 m²
Verkoop
400 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 50674
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
400 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 51471
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 836 m
Verkoop
450 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 42919
  • Gebied 12520 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
490 000 € 168 €/m²
  • Objectcode 37747
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 8700 m
Verkoop
290 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 65314
  • Gebied 1395 m²
  • Afstand tot de zee 72 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
500 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 38077
  • Gebied 4542 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief