350 000 €
116 €/m²
Property 56280 photo 1
Property 56280 photo 2
Property 56280 photo 3
Property 56280 photo 4
Property 56280 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 150 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 3000 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

The road is very narrow, vehicles cannot pass.

Locatie