138 000 €
44 €/m²
Property 55956 photo 1
Property 55956 photo 2
Property 55956 photo 3
Property 55956 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 950 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 31 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3092 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Vergelijkbare objecten

Exclusief Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63957
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
205 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 59117
  • Gebied 2035 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
128 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 64004
  • Gebied 997 m²
  • Afstand tot de zee 1670 m
Wij raden aan Verkoop
179 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63493
  • Gebied 2950 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
120 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 51455
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
192 000 € 181 €/m²
  • Objectcode 44358
  • Gebied 1055 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
115 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62016
  • Gebied 5343 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
171 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 52109
  • Gebied 12178 m²
  • Afstand tot de zee 1117 m

Abonneer u op de nieuwsbrief