Te koop - Grond 4848 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos
150 000 €
30 €/m²
Property 55947 photo 1
Property 55947 photo 2
Property 55947 photo 3
Property 55947 photo 4
Property 55947 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 1700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 4848 m². на острове Тасос. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: structuur. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
150 000 € 342 €/m²
  • Objectcode 63564
  • Gebied 438 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
175 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 3765
  • Gebied 2200 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
200 000 € 542 €/m²
  • Objectcode 59542
  • Gebied 369 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
218 000 € 650 €/m²
  • Objectcode 58350
  • Gebied 335 m²
  • Afstand tot de zee 180 m
Verkoop
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 5812
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
145 000 € 226 €/m²
  • Objectcode 58079
  • Gebied 640 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
130 000 € 325 €/m²
  • Objectcode 4121
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
195 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 63662
  • Gebied 985 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
160 000 € 288 €/m²
  • Objectcode 60802
  • Gebied 554 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
130 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 5267
  • Gebied 1137 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief