Te koop - Grond 8687 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Pefkohori
190 000 €
21 €/m²
Property 55873 photo 1
Property 55873 photo 2
Property 55873 photo 3
Property 55873 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 100 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8687 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 198 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op het bos.

Verkoop
250 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 62617
  • Gebied 5100 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 61821
  • Gebied 13600 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50716
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
250 000 € 215 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 2485
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38372
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
220 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31467
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
200 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 48625
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
200 000 € 2127 €/m²
  • Objectcode 64030
  • Gebied 94 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
200 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 2366
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
180 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 52493
  • Gebied 592 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief