Te koop - Grond 4385 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Calandra
180 000 €
41 €/m²
Property 5564 photo 1
Property 5564 photo 2
Property 5564 photo 3
Property 5564 photo 4
Property 5564 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot luchthaven: 72 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4385 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

The plot is located near a cozy village, in which the folk architecture of the Halkidiki peninsula has been preserved. In ancient times, the ancient city of Mendi and the coastal settlement of Posidi were located here. 

Verkoop
200 000 € 2127 €/m²
  • Objectcode 64030
  • Gebied 94 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
245 000 € 700 €/m²
  • Objectcode 40642
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
160 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 63490
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 2 m
Verkoop
220 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 13564
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
170 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 48620
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
190 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 24442
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
250 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 13569
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38371
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
220 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 29957
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
265 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 34939
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 140 m

Abonneer u op de nieuwsbrief