Te koop - Grond 12250 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Sani
350 000 €
28 €/m²
Property 5532 photo 1
Property 5532 photo 2
Property 5532 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 58 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12250 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики.

Verkoop
480 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 10791
  • Gebied 11500 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
350 000 € 555 €/m²
  • Objectcode 9132
  • Gebied 630 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
500 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 15820
  • Gebied 10181 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
330 000 € 180 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 2581
  • Gebied 6200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
480 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 33562
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
380 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 19822
  • Gebied 7500 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
500 000 € 363 €/m²
  • Objectcode 64827
  • Gebied 1374 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
320 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 19205
  • Gebied 10181 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
520 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 31677
  • Gebied 12300 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
330 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 28904
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief