90 000 €
900 €/m²
Property 54635 photo 1
Property 54635 photo 2
Property 54635 photo 3
Property 54635 photo 4

Details

  • Staat: In aanbouw
  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 100 m² на острове Крит in aanbouw. Het huisje bestaat uit een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.

Kritsa village 

Verkoop
95 000 € 1583 €/m²
  • Objectcode 50125
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Objectcode 31330
  • Gebied 85 m²
  • Afstand tot de zee 12300 m
Verkoop
90 000 € 900 €/m²
  • Objectcode 54635
  • Gebied 100 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
85 000 € 685 €/m²
  • Objectcode 65674
  • Gebied 124 m²
  • Kamers 3
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 16747
  • Gebied 160 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
86 000 € 934 €/m²
  • Objectcode 57035
  • Gebied 92 m²
  • Afstand tot de zee 9900 m
Verkoop
96 000 € 533 €/m²
  • Objectcode 44907
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 4
Verkoop
107 000 € 713 €/m²
  • Objectcode 51867
  • Gebied 150 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
130 000 € 107 000 € 2140 €/m²
  • Objectcode 31329
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
100 000 € 666 €/m²
  • Objectcode 34490
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief