110 000 € 107 000 €
48 €/m²
Property 54604 photo 1
Property 54604 photo 2
Property 54604 photo 3
Property 54604 photo 4
Property 54604 photo 5
Property 54604 photo 6
Property 54604 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 300 km
  • Afstand tot luchthaven: 44 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2199 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
130 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 57161
  • Gebied 1670 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
150 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 65428
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
128 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 42231
  • Gebied 1034 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
159 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 51499
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 50127
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 11600 m
Verkoop
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 47008
  • Gebied 4150 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
140 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 42785
  • Gebied 1247 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m
Verkoop
107 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 45854
  • Gebied 5071 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief