Te koop - Grond 4500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Pefkohori
135 000 €
30 €/m²
Property 54428 photo 1
Property 54428 photo 2
Property 54428 photo 3
Property 54428 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1900 m
  • Afstand tot luchthaven: 97 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op het bos.

Verkoop
200 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 48625
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
137 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45320
  • Gebied 9854 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
110 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 23761
  • Gebied 4890 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
180 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 52493
  • Gebied 592 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
190 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63877
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
140 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32291
  • Gebied 4300 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
150 000 € 178 €/m²
  • Objectcode 64512
  • Gebied 841 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
150 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 39830
  • Gebied 4248 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50715
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
150 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 56193
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief