1 050 000 €
1750 €/m²
Property 53238 photo 1
Property 53238 photo 2
Property 53238 photo 3
Property 53238 photo 4
Property 53238 photo 5
Property 53238 photo 6
Property 53238 photo 7
Property 53238 photo 8
Property 53238 photo 9
Property 53238 photo 10
Property 53238 photo 11
Property 53238 photo 12
Property 53238 photo 13
Property 53238 photo 14
Property 53238 photo 15
Property 53238 photo 16
Property 53238 photo 17

Details

  • Bouwjaar: 1985
  • Verwarmingstype: diesel
  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Diensten

  • Haard

Beschrijving

Te koop здание gebied 600 m² in Athene. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, verwarming.

The building is located in Poligono area.

Analysis of property premises.

Basement 33 sq.m. Utility Rooms, Storage - WC

Ground floor 106 sq.m

1st & 2nd floor 264sqm (132 each) (2 x 2-bedroom - 2 x 3-bedroom)

3rd & 4th Floor 168 Maisonette (3 bedrooms (1 master)

Locatie