Te koop - Grond 1004 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol Sint Tychonas
395 000 €
393 €/m²
Property 53124 photo 1

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 30
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1004 m². В Лимассоле.

Under separation plot: 1004m2 with view at Agios Tychonas, next to a green area. 30% rate, ideal for a villa (there are plans and a planning permission is expected). Price: €395,000 plus VAT

Locatie