Te koop - Grond 781 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol Mouttagiaka
535 000 €
685 €/m²
Property 53059 photo 1

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 30
  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 781 m². В Лимассоле.

Plot 781m2 in Kalogiri/ Mouttagiaka. South and dead end road. 30% rate, ideal for villa (there are plans and planing permission is expected very soon). Price: €535,000 plus VAT

Locatie