Op aanvraag
Property 52981 photo 1
Property 52981 photo 2
Property 52981 photo 3
Property 52981 photo 4
Property 52981 photo 5
Property 52981 photo 6
Property 52981 photo 7
Property 52981 photo 8
Property 52981 photo 9

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 850 m
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Beschrijving

Te huur herenhuis van 125 m² op het eiland Kreta. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
91 000 € 1300 €/m²
  • Objectcode 61295
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
235 000 € 2043 €/m²
  • Objectcode 49454
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 6
Verkoop
215 000 € 160 000 € 800 €/m²
  • Objectcode 56203
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 6
Verkoop
55 000 € 687 €/m²
  • Objectcode 64253
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 4
Verkoop
129 000 € 1357 €/m²
  • Objectcode 61177
  • Gebied 95 m²
  • Kamers 3
Verkoop
535 000 € 380 000 € 2714 €/m²
  • Objectcode 48573
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 6
Verkoop
50 000 € 549 €/m²
  • Objectcode 56507
  • Gebied 91 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
64 000 € 457 €/m²
  • Objectcode 56971
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 5
Verkoop
155 000 € 2066 €/m²
  • Objectcode 64993
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief