Te koop - Grond 1322 m² in Attica

Griekenland Attica Rest van Attica
600 000 €
453 €/m²
Property 52870 photo 1
  • Objectcode 52870
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 1322 m²
  • Regio Attica
  • Plaats Rest van Attica (Attica)

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1322 m². в Аттике.

Locatie