550 000 €
1603 €/m²
Property 52819 photo 1
Property 52819 photo 2
Property 52819 photo 3
Property 52819 photo 4
Property 52819 photo 5
Property 52819 photo 6
Property 52819 photo 7
Property 52819 photo 8
Property 52819 photo 9
Property 52819 photo 10
Property 52819 photo 11
Property 52819 photo 12
Property 52819 photo 13
Property 52819 photo 14
Property 52819 photo 15
Property 52819 photo 16
Property 52819 photo 17
Property 52819 photo 18
Property 52819 photo 19
Property 52819 photo 20
Property 52819 photo 21
Property 52819 photo 22
Property 52819 photo 23
Property 52819 photo 24
Property 52819 photo 25
Property 52819 photo 26
Property 52819 photo 27
Property 52819 photo 28
Property 52819 photo 29
Property 52819 photo 30
Property 52819 photo 31
Property 52819 photo 32
Property 52819 photo 33
Property 52819 photo 34
Property 52819 photo 35
Property 52819 photo 36
Property 52819 photo 37
Property 52819 photo 38

Details

  • Bouwjaar: 1968
  • Jaar van renovatie: 2019
  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop здание gebied 343 m² in Athene.

Apartment complex for sale
6 apartments.

Ground floor:
Apartment  100 sq.m
Apartment 30 sq.m
Apartment  35.кв.м

First floor:
Квартира 67 sq.m

First floor:
Квартира 67 sq.m

Third floor:
Квартира 47 sq.m

The complex is located in the center of the city, a three-minute walk from the Victoria metro station.

Locatie