Property 52550 photo 1
Property 52550 photo 2
Property 52550 photo 3
Property 52550 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 400 km
  • Afstand tot luchthaven: 53 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1600 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 800 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
660 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65423
  • Gebied 12329 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
853 000 € 725 €/m²
  • Objectcode 63066
  • Gebied 1175 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
55 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 65361
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 63900
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
2 935 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64251
  • Gebied 100000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m

Abonneer u op de nieuwsbrief