96 000 €
37 €/m²
Property 52546 photo 1
Property 52546 photo 2
Property 52546 photo 3
Property 52546 photo 4
Property 52546 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 7 km
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2562 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63071
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 56830
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
100 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 49098
  • Gebied 2375 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 41762
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
80 000 € 242 €/m²
  • Objectcode 63108
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
80 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 45331
  • Gebied 9363 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 57113
  • Gebied 1940 m²
  • Afstand tot de zee 837 m
Verkoop
120 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56751
  • Gebied 3732 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
140 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 42785
  • Gebied 1247 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief