Te koop - Villa 500 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
4 000 000 €
8000 €/m²
Property 52521 photo 1
Property 52521 photo 2
Property 52521 photo 3
Property 52521 photo 4
Property 52521 photo 5
Property 52521 photo 6
Property 52521 photo 7
Property 52521 photo 8
Property 52521 photo 9
Property 52521 photo 10
Property 52521 photo 11
Property 52521 photo 12
Property 52521 photo 13
  • Objectcode 52521
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 500 m²
  • Perceeloppervlakte 18601 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)
  • Aantal kamers 7

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 7
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 500 m² In Paphos. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Objectcode 43223
  • Gebied 647 m²
  • Kamers 6
Verkoop
3 700 000 € 7341 €/m²
  • Objectcode 43977
  • Gebied 504 m²
  • Kamers 5
Verkoop
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Objectcode 39277
  • Gebied 360 m²
  • Kamers 5
Verkoop
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Objectcode 47610
  • Gebied 1000 m²
  • Kamers 10
Verkoop
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Objectcode 49460
  • Gebied 800 m²
  • Kamers 8
Verkoop
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Objectcode 46883
  • Gebied 593 m²
  • Kamers 7
Verkoop
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Objectcode 33190
  • Gebied 100 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Objectcode 25784
  • Gebied 550 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Objectcode 19439
  • Gebied 824 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Objectcode 48595
  • Gebied 550 m²
  • Kamers 8

Abonneer u op de nieuwsbrief