Te koop - Grond 3153 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
980 000 €
310 €/m²
Property 52484 photo 1
Property 52484 photo 2
Property 52484 photo 3
Property 52484 photo 4
Property 52484 photo 5
Property 52484 photo 6
Property 52484 photo 7
Property 52484 photo 8
  • Objectcode 52484
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 3153 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3153 m². В Лимассоле.

Locatie