80 000 €
19 €/m²
Property 52467 photo 1
Property 52467 photo 2
Property 52467 photo 3
Property 52467 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,7 km
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4010 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 42244
  • Gebied 272 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
107 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 45854
  • Gebied 5071 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
70 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 64068
  • Gebied 5172 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 36122
  • Gebied 2445 m²
  • Afstand tot de zee 4400 m
Verkoop
65 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 43110
  • Gebied 573 m²
  • Afstand tot de zee 12500 m
Verkoop
65 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 38342
  • Gebied 4005 m²
  • Afstand tot de zee 6800 m
Verkoop
95 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 62020
  • Gebied 4014 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
100 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 42269
  • Gebied 1070 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief