Te koop - Zakelijk 219 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
2 411 640 €
11012 €/m²
Property 52416 photo 1
Property 52416 photo 2
Property 52416 photo 3
Property 52416 photo 4
Property 52416 photo 5
Property 52416 photo 6
Property 52416 photo 7
Property 52416 photo 8
Property 52416 photo 9
Property 52416 photo 10
Property 52416 photo 11
Property 52416 photo 12
Property 52416 photo 13
Property 52416 photo 14
Property 52416 photo 15
Property 52416 photo 16
Property 52416 photo 17
Property 52416 photo 18
Property 52416 photo 19
Property 52416 photo 20
Property 52416 photo 21
Property 52416 photo 22
Property 52416 photo 23
Property 52416 photo 24
  • Objectcode 52416
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Zakelijk
  • Gebied 219 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 219 m² In Limassol. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Locatie