1 280 000 € 1 000 000 €
100 €/m²
Property 52388 photo 1
Property 52388 photo 2
Property 52388 photo 3
Property 52388 photo 4
Property 52388 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 4690 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
1 400 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 31733
  • Gebied 19454 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 24952
  • Gebied 11065 m²
Verkoop
1 100 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 50051
  • Gebied 12400 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
1 700 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 30474
  • Gebied 29063 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 760 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 40470
  • Gebied 55000 m²
  • Afstand tot de zee 460 m
Verkoop
1 700 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 44681
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 830 m
Verkoop
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Objectcode 38565
  • Gebied 1250 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 500 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 46043
  • Gebied 19000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 24953
  • Gebied 26001 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 52254
  • Gebied 27671 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief