Te koop - Villa 361 m² in Agia Napa

Griekenland Cyprus Famagusta
2 850 000 €
7895 €/m²
Property 52351 photo 1
Property 52351 photo 2
Property 52351 photo 3
Property 52351 photo 4
Property 52351 photo 5
Property 52351 photo 6
Property 52351 photo 7
Property 52351 photo 8
Property 52351 photo 9
Property 52351 photo 10
Property 52351 photo 11
Property 52351 photo 12
Property 52351 photo 13
Property 52351 photo 14
Property 52351 photo 15
Property 52351 photo 16
Property 52351 photo 17
Property 52351 photo 18
Property 52351 photo 19
Property 52351 photo 20
Property 52351 photo 21
Property 52351 photo 22
Property 52351 photo 23
Property 52351 photo 24
Property 52351 photo 25
  • Objectcode 52351
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 361 m²
  • Perceeloppervlakte 586 m²
  • Regio Agia Napa
  • Plaats Famagusta (Cyprus)
  • Aantal kamers 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 5
  • Afstand tot de zee: 50 m
  • Afstand tot luchthaven: 63 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 361 m² In Ayia Napa. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.