1 500 000 € 1 173 000 €
42 €/m²
Property 52254 photo 1
Property 52254 photo 2
Property 52254 photo 3
Property 52254 photo 4
Property 52254 photo 5

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,2
  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 27671 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
1 600 000 € 145 €/m²
  • Objectcode 36640
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 24953
  • Gebied 26001 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Objectcode 62848
  • Gebied 4112 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
1 505 000 € 811 €/m²
  • Objectcode 45441
  • Gebied 1854 m²
  • Afstand tot de zee 140 m
Verkoop
1 700 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 30474
  • Gebied 29063 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Objectcode 38565
  • Gebied 1250 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 16555
  • Gebied 17934 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
2 200 000 € 141 €/m²
  • Objectcode 44015
  • Gebied 15503 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 500 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 46043
  • Gebied 19000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
1 700 000 € 279 €/m²
  • Objectcode 31624
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief