1 500 000 € 1 280 000 €
31 €/m²
Property 52253 photo 1
Property 52253 photo 2
Property 52253 photo 3
Property 52253 photo 4
Property 52253 photo 5
Property 52253 photo 6
Property 52253 photo 7
Property 52253 photo 8

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,2
  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 40085 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
1 280 000 € 548 €/m²
  • Objectcode 33143
  • Gebied 2332 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Objectcode 62848
  • Gebied 4112 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
1 500 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 35220
  • Gebied 24233 m²
  • Afstand tot de zee 3900 m
Verkoop
1 760 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 40470
  • Gebied 55000 m²
  • Afstand tot de zee 460 m
Verkoop
1 280 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 48743
  • Gebied 17497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 800 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 63741
  • Gebied 21096 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 227 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 38407
  • Gebied 24820 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 280 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 54603
  • Gebied 11799 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 500 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 46043
  • Gebied 19000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
1 700 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 44681
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 830 m

Abonneer u op de nieuwsbrief