180 000 € 160 000 €
44 €/m²
Property 52232 photo 1
Property 52232 photo 2
Property 52232 photo 3
Property 52232 photo 4
Property 52232 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 1700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3592 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 45704
  • Gebied 6078 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
240 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51072
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
180 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 44617
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
150 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 63359
  • Gebied 2049 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55953
  • Gebied 4045 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
185 000 € 165 €/m²
  • Objectcode 65536
  • Gebied 1121 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
269 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 49771
  • Gebied 4790 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46788
  • Gebied 1451 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief