22 000 €
19 €/m²
Property 52207 photo 1
Property 52207 photo 2
Property 52207 photo 3
Property 52207 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1147 m². на острове Крит.

Verkoop
19 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 51777
  • Gebied 1953 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
22 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 12364
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 3100 m
Verkoop
30 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51119
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 11400 m
Verkoop
26 700 € 181 €/m²
  • Objectcode 47346
  • Gebied 147 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Verkoop
22 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 52207
  • Gebied 1147 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
25 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 43611
  • Gebied 370 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
32 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 50827
  • Gebied 374 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Objectcode 30689
  • Gebied 190 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
30 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 56753
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief