235 000 €
44 €/m²
Property 52112 photo 1
Property 52112 photo 2
Property 52112 photo 3
Property 52112 photo 4
Property 52112 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 9000 m

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 5321 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1000 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
200 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 50672
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
230 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 41967
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
300 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 47178
  • Gebied 7857 m²
  • Afstand tot de zee 990 m
Verkoop
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 56612
  • Gebied 6350 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
195 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 50406
  • Gebied 9068 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
200 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 57163
  • Gebied 5687 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
250 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 50671
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
269 000 € 371 €/m²
  • Objectcode 39778
  • Gebied 725 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
320 000 € 508 €/m²
  • Objectcode 61232
  • Gebied 629 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
194 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65233
  • Gebied 2005 m²
  • Afstand tot de zee 622 m

Abonneer u op de nieuwsbrief