215 000 € 200 000 €
25 €/m²
Property 52085 photo 1
Property 52085 photo 2
Property 52085 photo 3
Property 52085 photo 4
Property 52085 photo 5
Property 52085 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 4800 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 63235
  • Gebied 4184 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
267 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 50514
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 52232
  • Gebied 3592 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 45704
  • Gebied 6078 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
267 000 € 517 €/m²
  • Objectcode 64828
  • Gebied 516 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
250 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 42246
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
300 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 44360
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
200 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 57163
  • Gebied 5687 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief