Te koop - Villa 390 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 500 000 €
3846 €/m²
Property 52066 photo 1
Property 52066 photo 2
Property 52066 photo 3
  • Objectcode 52066
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 390 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 7

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 7
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 390 m² In Limassol. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Locatie