110 000 €
27 €/m²
Property 51904 photo 1
Property 51904 photo 2
Property 51904 photo 3
Property 51904 photo 4
Property 51904 photo 5
Property 51904 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4017 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 210 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
107 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 49741
  • Gebied 3137 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
160 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 62893
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
150 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 65428
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
160 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 62322
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
105 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 60258
  • Gebied 7018 m²
  • Afstand tot de zee 4900 m
Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 41628
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
120 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 44190
  • Gebied 14144 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 41762
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m

Abonneer u op de nieuwsbrief