Te koop - Grond 16000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
200 000 €
12 €/m²
Property 51808 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 16000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
170 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 5274
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
200 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 25746
  • Gebied 9521 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
220 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31467
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
220 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 47550
  • Gebied 9603 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
245 000 € 700 €/m²
  • Objectcode 40642
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
262 000 € 374 €/m²
  • Objectcode 26549
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
190 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 14627
  • Gebied 3171 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
200 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 47477
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
200 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 65108
  • Gebied 5100 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
290 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 47055
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief