Te koop - Grond 36930 m² in Nicosia

Griekenland Cyprus Nicosia
425 000 €
11 €/m²
Property 51683 photo 1
  • Objectcode 51683
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 36930 m²
  • Regio Nicosia
  • Plaats Nicosia (Cyprus)

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 36930 m². В Никосии.

Verkoop
490 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 57437
  • Gebied 58060 m²
Verkoop
535 000 € 685 €/m²
  • Objectcode 53059
  • Gebied 781 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
613 600 € 650 €/m²
  • Objectcode 23380
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
503 500 € 500 €/m²
  • Objectcode 23377
  • Gebied 1007 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
515 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 48667
  • Gebied 15639 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
616 850 € 650 €/m²
  • Objectcode 23387
  • Gebied 949 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
400 000 €
  • Objectcode 35278
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
380 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 51666
  • Gebied 7916 m²
Verkoop
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Objectcode 25630
  • Gebied 5017 m²
  • Afstand tot de zee 520 m
Verkoop
394 800 € 400 €/m²
  • Objectcode 23376
  • Gebied 987 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief