Te koop - Grond 19910 m² in Nicosia

Griekenland Cyprus Nicosia
590 000 €
29 €/m²
Property 51678 photo 1
Property 51678 photo 2
Property 51678 photo 3
Property 51678 photo 4
Property 51678 photo 5
  • Objectcode 51678
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 19910 m²
  • Regio Nicosia
  • Plaats Nicosia (Cyprus)

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 19910 m². В Никосии.

Verkoop
570 350 € 550 €/m²
  • Objectcode 23396
  • Gebied 1037 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
653 250 € 650 €/m²
  • Objectcode 23386
  • Gebied 1005 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
500 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 38231
  • Gebied 24500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
600 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 39848
  • Gebied 12041 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
670 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 58676
  • Gebied 66220 m²
Verkoop
500 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 49383
  • Gebied 21619 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
700 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 57625
  • Gebied 8518 m²
Verkoop
800 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 49604
  • Gebied 10034 m²
  • Afstand tot de zee 540 m
Verkoop
550 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 37738
  • Gebied 7700 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
800 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 28897
  • Gebied 40000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief