Te koop - Grond 7916 m² in Nicosia

Griekenland Cyprus Nicosia
380 000 €
48 €/m²
Property 51666 photo 1
Property 51666 photo 2
Property 51666 photo 3
Property 51666 photo 4
Property 51666 photo 5
Property 51666 photo 6
Property 51666 photo 7
Property 51666 photo 8
Property 51666 photo 9
Property 51666 photo 10
Property 51666 photo 11
Property 51666 photo 12
Property 51666 photo 13
Property 51666 photo 14
  • Objectcode 51666
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 7916 m²
  • Regio Nicosia
  • Plaats Nicosia (Cyprus)

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 7916 m². В Никосии.

Verkoop
414 800 € 400 €/m²
  • Objectcode 23385
  • Gebied 1037 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
435 000 € 46 €/m²
  • Objectcode 58719
  • Gebied 9384 m²
Verkoop
445 050 € 450 €/m²
  • Objectcode 23382
  • Gebied 989 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
350 000 € 391 €/m²
  • Objectcode 23408
  • Gebied 895 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
520 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 39811
  • Gebied 11811 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
510 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 57589
  • Gebied 164904 m²
Verkoop
310 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 25599
  • Gebied 2788 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Objectcode 25630
  • Gebied 5017 m²
  • Afstand tot de zee 520 m
Verkoop
500 000 € 164 €/m²
  • Objectcode 60654
  • Gebied 3040 m²
Verkoop
530 000 € 740 €/m²
  • Objectcode 51665
  • Gebied 716 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief