Te koop - Grond 4683 m² in Larnaka

Griekenland Cyprus Larnaca
85 000 €
18 €/m²
Property 51644 photo 1
Property 51644 photo 2
Property 51644 photo 3
Property 51644 photo 4
  • Objectcode 51644
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 4683 m²
  • Regio Larnaka
  • Plaats Larnaca (Cyprus)

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4683 m². В Ларнаке.

Verkoop
85 150 € 130 €/m²
  • Objectcode 32522
  • Gebied 655 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
85 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 51656
  • Gebied 4683 m²
Verkoop
105 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 58681
  • Gebied 12524 m²
Verkoop
105 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 51699
  • Gebied 3679 m²
Verkoop
110 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 25248
  • Gebied 1430 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
100 230 € 130 €/m²
  • Objectcode 32510
  • Gebied 771 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
80 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 52763
  • Gebied 3679 m²
Verkoop
73 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 32372
  • Gebied 1345 m²
  • Afstand tot de zee 26000 m
Verkoop
102 830 € 130 €/m²
  • Objectcode 32508
  • Gebied 791 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
100 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 26196
  • Gebied 3011 m²
  • Afstand tot de zee 73000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief