Te koop - Grond 100406 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
2 800 000 €
27 €/m²
Property 51636 photo 1
Property 51636 photo 2
Property 51636 photo 3
  • Objectcode 51636
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 100406 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 100406 m². В Пафосе.

Verkoop
3 000 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 16951
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • Objectcode 37032
  • Gebied 11387 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
3 150 000 € 794 €/m²
  • Objectcode 36479
  • Gebied 3963 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
3 500 000 € 1334 €/m²
  • Objectcode 38308
  • Gebied 2623 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
2 300 000 € 919 €/m²
  • Objectcode 38197
  • Gebied 2501 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
2 800 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51636
  • Gebied 100406 m²
Verkoop
2 450 000 € 1 890 000 € 353 €/m²
  • Objectcode 44454
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
2 300 000 € 1812 €/m²
  • Objectcode 42473
  • Gebied 1269 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
3 368 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 25643
  • Gebied 103011 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
2 700 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 49602
  • Gebied 25461 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief