95 000 €
42 €/m²
Property 51611 photo 1
Property 51611 photo 2
Property 51611 photo 3
Property 51611 photo 4
Property 51611 photo 5
Property 51611 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 3800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,7 km
  • Afstand tot luchthaven: 9 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2225 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m
Verkoop
100 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 50361
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
96 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 52546
  • Gebied 2562 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
140 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 37577
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 9900 m
Verkoop
120 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 47188
  • Gebied 1924 m²
  • Afstand tot de zee 1114 m
Verkoop
108 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 36055
  • Gebied 1433 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
95 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 51611
  • Gebied 2225 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
86 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 62729
  • Gebied 2785 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
120 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56751
  • Gebied 3732 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
100 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 49098
  • Gebied 2375 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m

Abonneer u op de nieuwsbrief