Op aanvraag
Property 51571 photo 1
Property 51571 photo 2
Property 51571 photo 3
Property 51571 photo 4
Property 51571 photo 5
Property 51571 photo 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2008
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 31 km

Beschrijving

Te koop duplex oppervlakte 102 m² in Athene. De duplex is verdeeld over 2 verdieping. De 3e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer. De 4e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

The apartment is located in Alimos area

Verkoop
475 000 € 3442 €/m²
  • Objectcode 51878
  • Gebied 138 m²
  • Kamers 4
Verkoop
310 000 € 2296 €/m²
  • Objectcode 57298
  • Gebied 135 m²
  • Kamers 5
Verkoop
260 000 € 2300 €/m²
  • Objectcode 65488
  • Gebied 113 m²
  • Kamers 2
Verkoop
600 000 € 4687 €/m²
  • Objectcode 36721
  • Gebied 128 m²
  • Kamers 3
Verkoop
950 000 € 5367 €/m²
  • Objectcode 60624
  • Gebied 177 m²
  • Kamers 5
Verkoop
1 350 000 € 4821 €/m²
  • Objectcode 31358
  • Gebied 280 m²
  • Kamers 6
Verkoop
2 100 000 € 13207 €/m²
  • Objectcode 56289
  • Gebied 159 m²
  • Kamers 4
Verkoop
260 000 € 1635 €/m²
  • Objectcode 57302
  • Gebied 159 m²
  • Kamers 5
Verkoop
2 350 000 € 8245 €/m²
  • Objectcode 64178
  • Gebied 285 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief