Te koop - Villa 150 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
660 000 €
4400 €/m²
Property 51490 photo 1
Property 51490 photo 2
Property 51490 photo 3
Property 51490 photo 4
Property 51490 photo 5
Property 51490 photo 6
Property 51490 photo 7
Property 51490 photo 8
Property 51490 photo 9
Property 51490 photo 10
Property 51490 photo 11
Property 51490 photo 12
Property 51490 photo 13
Property 51490 photo 14
Property 51490 photo 15
  • Objectcode 51490
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 150 m²
  • Perceeloppervlakte 244 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 3

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 3
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 49 km

Diensten

  • Parkeren

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 150 m² In Limassol. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Locatie