400 000 €
26 €/m²
Property 51473 photo 1
Property 51473 photo 2
Property 51473 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 15165 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 900 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
512 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 25604
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
427 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 47454
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
450 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 38845
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
400 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 20455
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
350 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 60247
  • Gebied 5826 m²
  • Afstand tot de zee 846 m
Verkoop
450 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 42919
  • Gebied 12520 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
360 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 41187
  • Gebied 14565 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 50802
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
342 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62759
  • Gebied 15570 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief