1 096 000 €
86 €/m²
Property 51472 photo 1
Property 51472 photo 2
Property 51472 photo 3
Property 51472 photo 4
Property 51472 photo 5
Property 51472 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 8 km
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12735 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Locatie