400 000 €
97 €/m²
Property 51471 photo 1
Property 51471 photo 2
Property 51471 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 836 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 10 km
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4100 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Locatie