Te koop - Grond 39000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
850 000 €
21 €/m²
Property 51408 photo 1
Property 51408 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 39000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 1400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Area: Siviri

Verkoop
750 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 2496
  • Gebied 15217 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
800 000 € 500 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 2381
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 550 m
Verkoop
1 000 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 45198
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
740 000 € 740 €/m²
  • Objectcode 44075
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
840 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 30184
  • Gebied 13289 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
800 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 22704
  • Gebied 20100 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
750 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 3597
  • Gebied 4320 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
850 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 51408
  • Gebied 39000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
750 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 32430
  • Gebied 55000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief