570 000 €
28 €/m²
Property 51153 photo 1
Property 51153 photo 2
Property 51153 photo 3
Property 51153 photo 4
Property 51153 photo 5
Property 51153 photo 6
Property 51153 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 4000 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 52039
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7800 m
Verkoop
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 39581
  • Gebied 14364 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
650 000 € 134 €/m²
  • Objectcode 24183
  • Gebied 4834 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
512 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 25604
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
853 000 € 1032 €/m²
  • Objectcode 64551
  • Gebied 826 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
650 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 40469
  • Gebied 13000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42923
  • Gebied 563 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
512 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 13486
  • Gebied 13042 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
750 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59199
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46787
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief