Te koop - Grond 23375 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Fokaia
130 000 €
5 €/m²
Property 51133 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 23375 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 930 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Region : Nea Fokaia

Verkoop
115 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 45321
  • Gebied 24215 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
110 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 60326
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
120 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 64873
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
149 000 € 273 €/m²
  • Objectcode 57013
  • Gebied 545 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
150 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 11941
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
110 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 31699
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 7016
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
150 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 28941
  • Gebied 4319 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
120 000 € 100 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 18458
  • Gebied 11142 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
140 000 € 311 €/m²
  • Objectcode 23629
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief