30 000 €
30 €/m²
Property 51119 photo 1
Property 51119 photo 2
Property 51119 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 11400 m

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1000 m². на острове Крит.

Verkoop
42 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65911
  • Gebied 1188 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
40 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 50374
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 56610
  • Gebied 410 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
40 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 65486
  • Gebied 5664 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
26 700 € 181 €/m²
  • Objectcode 47346
  • Gebied 147 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Verkoop
40 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 37927
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 19700 m
Verkoop
37 400 € 55 €/m²
  • Objectcode 64678
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
35 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 50607
  • Gebied 264 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
30 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 56753
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
35 000 € 81 €/m²
  • Objectcode 37154
  • Gebied 432 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief